750,00 

Bileşiminde bulunan iz elementleri sayesinde bitkilerin dengeli beslenmesini sağlayan Combi Plus; bitki boyunun uzaması, dal sayısının artmasını ve yaprak alanını da arttırmaktadır. Ayrıca çiçeklenmeyi arttırarak dane bağlama ve meyve tutumunu teşvik etmektedir. Meyve dökümünü azalttığı içinde verim ve kalitenin artmasında combi gübre etkili olmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı organik tarımda da girdi olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Mikro besin elementleri olarak bilinen demir, bakır, çinko, bor, mobilden ve mangan elementlerinin zamanında eksiksiz ve doğru şekilde karşılanabilmesi bitkiler için temel besin maddeleri olan azot, potasyum ve fosfor elementleriyle ortaklaşa çalışarak verim ve kalitenin artmasını sağlamaktadır.

Combi gübre kullanımı sonucunda istenilen sonuca ulaşılabilmek için yapraktan uygulama 10-15 gün ara ile uygulanırken, damlama sulama uygulama yönteminde haftalık olarak uygulanması gerekmektedir.

Bitkilerin mikro besin maddeleri (iz elementler) ihtiyacına kısa sürede cevap veren zengin içerikli besin karışımıdır. Bileşiminde bulunan çinko, demir, bor, bakır, mangan ve molibden iz elementleri bitkinin dengeli beslenmesini sağlar. Bitki boyu, dal sayısı ve yaprak alanını artırır.

Garanti Edilen İçerik w/w(%)
Suda Çözünür Bor (B) %2
Suda Çözünür Bakır(Cu) %1
Suda Çözünür Demir(Fe) %6
Suda Çözünür Mangan(Mn) %3
Suda Çözünür Molibden(Mo) %0,05
Suda Çözünür Çinko (Zn) %5
   
   
   
Combi Plus iz element
Combi Plus – İz Element Bakır, Bor, Demir, Mangan, Molibden ve Çinko 1 Kg