Bakan Pakdemirli’den Tarım Kredi borçlarıyla ilgili önemli açıklama: Çok yakında Meclis’ten geçecek

Tarım Kredi Kooperatifleri Borçlarıyla İlgili Önemli Açıklama

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Tarım Kredi Kooperatiflerinde problemli olan borçların yapılandırılmasıyla ilgili olarak çok yakında Meclis’ten bir karar çıkacağını açıkladı.

Tarım Kredi borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili olarak aylardır belirsizlik devam ederken, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’den bugün çiftçiyi sevindirecek bir açıklama geldi. AGRO TV’de gündeme dair soruları yanıtlayan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Tarım Kredi mağduru çiftçilerle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. Tarım Kredi Kooperatiflerinde problemli olan borçların yapılandırılmasıyla ilgili olarak çok yakında Meclis’ten bir karar çıkacağını belirtti.

Terrabora Organik Gübre ile Gübre kullanımında tasarruf, Verimde artış sağlayın.

Rabbim her şeyi gönlümüze göre verse biz borçları sileriz cepten de ekstradan para koyarız

“Rabbim her şeyi gönlümüze göre verse biz borçları sileriz cepten de ekstradan para koyarız. Hiç kimse merak etmesin. Gönlümüz onlara bu kadar geniş. Ama imkânlar çerçevesinde ne yapılabilir, Tarım ve Orman Bakanlığı yalnız bir bakanlık değil, hükümetin bir parçası. Hükümetin genel politikaları içeresinde pastadan pay aldığını, aldığımız payın da sınırlı olduğunu sektöre de buradan ifade etmek isterim. Ancak imkânlar çerçevesinde Hazine ve Maliye Bakanlığı ile bir noktaya geldik. Tarım Kredi’de özellikle problemli olan borçların yapılandırılmasıyla ilgili çok yakında Meclis’ten bir karar geçiyor olacak”

Terrabora Organik Gübre ile Gübre kullanımında tasarruf, Verimde artış sağlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir